Masaże SPA

 Odpowiednio wykonane zabiegi niwelują zarówno stres, jak i związane z nim dolegliwości.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny
Masaż relaksacyjny

Dla osób żyjących w ciągłym stresie najodpowiedniejszą formę masażu stanowi masaż relaksacyjny. Prawidłowo wykonany masaż  pobudza skórę i mięśnie pacjenta (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi. Spokojny i rytmicznie wykonany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości takie jak: różnego rodzaju bóle głowy i pleców, zaburzenia koncentracji, depresję, czy też ogólne wyczerpanie organizmu.

Masaż sportowy

Masaż sportowy
Masaż sportowy

Celem masażu sportowego jest zniwelowanie ogromnego zmęczenia organizmu (np. po treningu lub zawodach). W zależności od tego, czy odbywa się przed wysiłkiem czy po nim, wyróżnia się masaż przedwysiłkowy lub powysiłkowy (regenerujący organizm ) oraz uzupełniający (wspomaga trening). Masaż sportowy różni się od klasycznego przede wszystkim większą siłą wykonania. Zwiększona energiczność takiego zabiegu wynika z konieczności rozgrzania mięśni.

Masaż limaftyczny

Masaż limaftyczny
Masaż limaftyczny

Drenaż limfatyczny – jest jedną z metod leczenia fizykalnego, która pozwala na usprawnienie krążenia limfy i przeciwdziała w ten sposób powstawaniu chorób wywołanych jej zastojem. Ten rodzaj masażu likwiduje także obrzęki zastoinowe, zapalne i chłonne. Pozwala również na usprawnienie przepływu limfy po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych, przyspieszając powrót do zdrowia.

Park Hotel KUR & SPA Buczyński

Świeradów Zdrój, Orzeszkowej 2
+48 75 78 16 229

Bądź na bieżąco!

facebook newsletter

Bądź na bieżąco

Dodaj

panorama